دوشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۴ | ۳۱ اوت ۲۰۱۵ | ایران ۰۹:۱۱

زندگی ۶ فضانورد در قرنطینه شبیه سازی شده به شکل مریخ

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
زندگی ۶ فضانورد در قرنطینه شبیه سازی شده به شکل مریخi
X
۱۳۹۴/۰۶/۰۸ | ۱۷:۱۵
شش فضانورد برای کسب تجربه شرایط اقلیمی مریخ، قرار است برای مدت یک سال به حال قرنطینه در یک گنبد عایق بندی شده در جزیره مائونا لوآی هاوایی به سر برند. سازمان تحقیقات فضایی آمریکا،ناسا شرایط زندگی در این گنبد تا حد امکان از روی شرایط آب و هوای مریخ بازسازی کرده است.

جهان

هزاران نفر در مالزی خواستار استعفای نخست وزیر شدند

تظاهرات هزاران زردپوش در مالزی وارد دومین روز شد. معترضان خواستار استعفای نجیب رزاق نخست وزیر هستند که به فساد مالی متهم شده است. حضور ماهاتیر محمد ۹۰ ساله، در جمع معترضان ضد دولتی بسیاری را به آینده رهبری جنبش مردمی امیدوار کرد.
ادامه

عملیات ائتلاف عربستان در یمن جان ۳۶ کارگر را گرفت

خبرگزاری رویترز به نقل از شاهدان عینی و ساکنان محلی گزارش داد ۳۶ کارگر یک کارخانه بطری سازی در استان شمالی حجه در بمباران جنگنده های ائتلاف به رهبری عربستان جان خود را از دست دادند.
ادامه

نتانیاهو: حکومت ایران از داعش خطرناکتر است

بنیامین نتانیاهو روز شنبه در فلورانس ایتالیا گفت ایران با صدها میلیارد دلاری که قرار است با لغو تحریم ها بدست آورد، حمایتش از تروریسم در خاورمیانه و آفریقای شمالی را تشدید خواهد کرد. نخست وزیر اسرائیل گفت هیچگاه مخالف برنامه انرژی هسته ای صلح آمیز در ایران نبوده است.
ادامه

اتحادیه اروپا خواستار جلسه فوری برای مقابله با بحران مهاجرت شد

نخست وزیر دست راستی مجارستان گفته است او به پناهجویان سختگیری خواهد کرد چرا که به گفته او، مهاجران تهدیدی برای برای امنیت، رفاه و هویت اروپا هستند.
ادامه

گزیده هانظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی

برترین‌ها